NAPRAWA BŁĘDU ESP/ASR WYMIANA CZUJNIKA STOP PEUGEOT 407
NAPRAWA BŁĘDU ESP/ASR WYMIANA CZUJNIKA STOP PEUGEOT 407


ESP / ASR FAULT REPAIR I WILL SHOW YOU HOW TO REMOVE ESP / ASR FAILURE AFTER APPEARING THIS MESSAGE AT 80 PERCENT WE CAN SUSPECT FOOT SENSOR BREAKS THERE IS ALSO THE POSSIBILITY OF DAMAGING THE ABS SENSOR, BUT THERE IS OUR CLOCKES WILL APPEAR IN OUR CLOCKS THIS SENSOR IS DAMAGED IT’S MOUNTED ON THREE BLOCKS WE ROTATE 90 DEGREES WE PULL THE MATERIAL COVER UNPINS THE SENSOR BY TURNING LEFT AND UNPINDING THE CUBE WE SET THE NEW SENSOR PIPE 2 TEETH ABOVE THE OLD CONTROL THE NEW SENSOR MUST BE SET HIGHER IF THE OLD CAN BE PRESSED WE INSTALL EVERYTHING IN REVERSE

13 thoughts on “NAPRAWA BŁĘDU ESP/ASR WYMIANA CZUJNIKA STOP PEUGEOT 407”

 1. johnjerry1234 says:

  Kolego, ten błąd plus tryb awaryjny? Pojawia się check engine. Po włączeniu auta na nowo wszystko działa. Czyżby bsm padało?

 2. Mr Mr says:

  Witam,a co może być jak zapala się właśnie taki błąd i tym samym auto przerywa w ogóle nie chce jechać,pomaga tylko wyłączenie silnika i potem ok.

 3. Malgosia vvv says:

  Dzięki!!!

 4. Mariusz Łaszczych says:

  Witam mam problem w mazda 6 miga AFS OFF .DSC OFF czy może przyczyną jest ten czujnik stop?

 5. Pawel Wojcik says:

  Mam taki sam błąd po wymianie maglownicy w C5 2006r.Z tego co mi powiedział mechanik potrzebna jest kalibracja czujnika skrętu,i on takową rozpoczął jednak nie udało mu się zakończy kalibracji i stąd ten komunikat.Czy jest jakiś sposób aby to zrobić bo elektryk u którego byłe po podłączeniu lexii nic nie poprawił.Wyskakuja jakieś dziwne wartości.Dodam że przed wymianą było wszystko ok.Czytalem że można to zrobić programem PP 407 lecz nie bardzo znam się na tym.Pisze tutaj bo może ktoś już to przerabiał i mi pomoże.

 6. jakub krasinski says:

  C4 b7 2011r. 1.6 HDI. W moim przypadku dodatkowy komunikat o ABS, awarii układu hamulcowego, zalecenie aby nie kontynuować jazdy i cofanie płynu hamulcowego ( mokry zbiorniczek w okolicy korka ). Podejrzewana była pompa ABS. Po wymianie owego czujnika wszystko wróciło do normy.

 7. raduss5 says:

  Witam
  Mam problem z ręcznym w C4 Picasso. Po wymianie linek i regeneracji zacisków podczas kalibracji wyskoczył błąd c155a czyli nieskalibrowany skok-sila. W diagnozie idzie jak po sznurku.Program pokazuje E wszystko jest ok. Czujnik nowy i dalej brak ręcznego oraz świeci się ESP/ASR oraz serwis.Czy przyczyną mogą być zaciski lub sam moduł?sprawdzałem jak zachowuje się podczas naciągu linek,ok. Problem występuje przy samej kalibracji,mechanizm zatrzymuje się w połowie.li ki nie odbijają do końca co skutkuje grzaniem się tarcz.

 8. jan kowalski says:

  U mnie to się potwierdziło.Dzięki!.

 9. Radocha says:

  dziękuje zdrowia życzę

 10. Michał Petryniak says:

  Seat leon błąd esp czujnika stopu wkladam nowy usuwam błąd powraca co robie nie tak

 11. sportiga dadka says:

  Cann some say please this in english or German i mean this green party i have the same problem thanks u

 12. DonTuliosS says:

  Can you translate it to English, please?
  I have 2001 406 coupe 3.0 v6 207 hp ,and i get antipolution fault and esp/asr not functioning.. any ideas??

 13. Przemek Przemek says:

  Moze byc przez to brak mocy ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *